Masaż relaksacyjny (pleców lub całego ciała)

Masaż relaksacyjny stanowi najodpowiedniejszą formę masażu dla osób żyjących w ciągłym stresie. Taki masaż pobudza skórę i mięśnie pacjenta (zmniejszając ich napięcie), przywraca prawidłowy rytm serca, jak również poprawia krążenie krwi. Podczas masażu stosuje się zazwyczaj wszelkiego rodzaju aromatyczne zapachy (świece, kadzidełka) oraz odprężającą muzykę. Spokojny i rytmicznie wykonany masaż niweluje stres oraz związane z nim dolegliwości takie jak: różnego rodzaju bóle głowy i pleców, jak również zaburzenia koncentracji, depresję, czy też ogólne wycieńczenie organizmu.

Blask świec, ciepły olejek do masażu, zapach odpowiedniej kompozycji olejków eterycznych w powietrzu, relaksacyjna muzyka i delikatny dotyk rąk sprawią, że przeniesiesz się w inny Świat i oderwiesz od codziennych problemów.

Aromatyczne olejki pod wpływem ciepła uwalniają wonne aromaty, które wraz z masażem wprowadzają w stan głębokiego relaksu. Masaż taki działa kojąco, odżywczo i uelastyczniająco na skórę, a także uwalnia od napięć całe ciało.