Masaż na czakrach kamieniami półszlachetnymi z oddziaływaniem kolorowego światła

Czakry to główne centra energetyczne w organizmie człowieka. Są to miejsca, w których krzyżują się kanały energetyczne i gromadzi się energia.
Jest 7 głównych czakr biegnących wzdłuż kręgosłupa, z których każda ma przyporządkowany kolor zmysł, zapach i odpowiada określonej sferze działań człowieka.
Podczas masażu używa się kamieni półszlachetnych. Każdy z nich ma inne określone działanie na ciało. Kamienie półszlachetne, z racji swoich znakomitych właściwości regenerujących, wywierają dobroczynny wpływ na cały organizm. To wyjątkowo ekskluzywny masaż ze względu na przyjemne doznania.
Oddziałując w subtelnych wymiarach, reguluje pracę czakr, oczyszcza kanały z energetycznych blokad. W ten sposób pomaga nam korzystać z całego naszego potencjału energetycznego.
Skutkiem takich oddziaływań jest wyraźnie odczuwalny przez nas wzrost poziomu energii życiowej.
Daje to skuteczną ochronę przed chorobami i radośnie nastraja do życia. Łatwiej radzimy sobie z wyzwaniami. Wzrasta również nasz intelektualny potencjał.
Masaż na czakrach jest masażem głęboko rozluźniającym i wyciszającym. Jest wykonywany z użyciem ciepłych olejków przy pięknej relaksacyjnej muzyce, świecach i odpowiednim kolorowym oświetleniu odpowiadającym barwie przypisanej do danej czakry. Zabieg rozpoczyna się wykonaniem masażu relaksującego lub drenującego. Następnie skórę w miejscu czakry smaruje się olejkiem eterycznym, masuje i układa odpowiedni kamień półszlachetny. Z odpowiednio ułożonymi na ciele kamieniami wypoczywa się przez około pół godziny.
Po takiej terapii człowiek czuje się zrelaksowany, odprężony i wyciszony.

Powrót do oferty.